Recenze Johnson's

Přidáno: 19. prosince 2011

Zakoupeno v Lékárna.cz

• Nepálí děti v případě, že se dostane do očí. velice krásně voní a kůže je po něm krásně vláčná

tento produkt bych doporučila všem maminkám, nepálí v případě kontaktu s očičkama...

Přidáno: 23. listopadu 2011

Zakoupeno v Lékárna.cz

• pěkně mije, dětem je příjemný
  • nealergenní
  • nevadí ani při pravidelných koupelích
  • vhodný pro miminka i batolata.

Kvalitní dětská kosmetika, syna s ní pravidelně koupu už od narození a miji s ní i vlásky. Není dráždivá a jsem s ní velmi spokojena. Vhodná i pro alergiky, je naprosto bezproblémová.

Přidáno: 30. října 2011

dobré

Přidáno: 5. června 2011

koupila jsem poprvé
brzy uvidím jaký je ten to produkt

Přidáno: 5. srpna 2010

• nádherná, jemná vůně
  • snadno se roztírá
  • po použití je jemná, dětská pokožka dokonale jemná a zvlhčená
  • určen i k dlouhodobému používání
  • nedráždí citlivou, dětskou pokožku
  • balení poměrně dlouho vydrží
  • příznivá cena

Tento olej pro dobré spaní ráda doporučuji, koupila jsem ho spolu s dalšími výrobky téže značky jako dárek a olej byl hodnocen velmi pozitivně. Opravdu krásně voní, skvěle se roztírá, stačí do dlaní nalít malé množství oleje a to pak vetřít do dětské pokožky - olej ji na dlouhou dobu nádherně zvláční a uzamkne v ní vlhkost. Pokožka je sametově jemná a děťátko spokojené. Nanáší se po koupeli, ideálně před spaním. Jemná, relaxační vůně dítě uklidní a pomůže mu k dobrému spánku. Nedráždil ani citlivou pokožku a je to skvělý přípravek pro děti všeho věku - a samozřejmě pro jemnou a dobře zvlhčenou pokožku. Cena není nijak vysoká, balení poměrně dlouho vydrží.

Přidáno: 17. července 2010

• vřele doporučuji tuto koupel
  • opravdu zklidní miminko a spí krásně
  • určitě vyzkoušejte sami
  • cena by mohla být nižší

vyzkoušeli jsme to u syna a jsme spokojený,opravdu potom usíná klidně a hned po koupání.Stačí jen pár kapek a účinkuje to.

Verca_2010 Verca_2010

Přidáno: 2. května 2010

• Naprosto nejjemnější druh dětské koupelové kosmetiky
  • Vhodný na mytí celého těla i vlásků
  • Výhodné 500 ml balení
  • Praktické dávkování pumpičkou
  • Porovnání cena kontra kvalita je naprosto v rovnováze

Johnson's Baby koupel tělo vlásky 500 ml je speciálně vyvinutá koupel určená pro nejcitlivější dětskou pokožku, je vhodná a vyvinuta zejména pro kojence. V této koupeli se dá mýt celé tělo i vlásky. Koupel je bez obsahu mýdla, pokožku nevysušuje. Koupel obsahuje speciální složení " Už ani slzu", k dětské pokožce a očím se chová jako čistá voda, takže zaručeně nijak nedráždí. Když jsem jela s malým synkem do lázní, byla pro mne dobrá volba zakoupení této koupele v 500 ml balení a s dávkováním s pumpičkou, protože jsem tím pádem nemusela s sebou balit zvlášť šampon a sprchový gel, ale vše jsme měli v jedné lahvičce. Díky pumpičce se mycí gel dobře aplikuje. Rozhodně i když je cena trochu vyšší, vyplatí se Vám to, protože Johnson´s rozumí potřebám jemné pokožky miminek.

Přidáno: 28. září 2009

• krasně voní
  • dokonale zvlhčuje pokožku
  • nemám nic

S tímto přípravkem mám jen výborné skušenosti,používá se po koupeli ,stačí malé množství,opravdu pokožku zanechává vláčnou,uzamyká až 10%vlhkosti,dětičky po něm krasně spinkají!Já ho ovšem doporučuji všem generacím,po koupeli na masáž sama či s partnerem,uvidíte jak se postará o relaxaci vašeho těla!Mužu jen doporučit!

Přidáno: 8. září 2009

• Pro děti tento sporchový krém doporučuji, protože po něm není pokožka suchá jako to u většiny sprchových krému je.
  • Nevýhody nejsou!

Rozhodně kupujte!!!

Přidáno: 12. června 2009

• mozna leda vune
  • alergie

pridavam se taky se zapornym hodnocenim tohoto vyrobku, take sme pouzivali tuto znacku a pro citlivou pokozku nedoporucuji, mam dva syny kazdej je jinej. starsimu nevyhovoval, mladsimu ano, jedine co se nam libylo byla opravdu jen ta vune, presli jsme na aviril a pohodicka, tot asi vse

Přidáno: 5. června 2009

u přípravků johnson and johnson bývá velká pravděpodobnost alergických reakcí - mluvím z vlastní zkušenosti-mám dvě děti ani jedno z nich nemohlo tyto přípravky používat

Přidáno: 21. února 2009

Olejíček pro dobré spaní nádherně voní, krásně se roztírá a vstřebává do jemné dětské pokožky a působí na dítě uklidňujícím dojmem. Pokožka miminka je po použití vláčná a sametově hebká. Doporučuji používat po každém koupání na lehce vlhkou pokožku, neboť se lépe uzmakne vlhkost do dětské pokožky. Navíc stačí velmi malé množství, takže Vám i dlouho vydrží.

Zobrazuji 141 - 152 ze 152 recenzí 1...4 5 6 7 [ 8 ]